• banner1
  • banner2
  • banner3
  • banner4

Day a Week School bevindt zich in alle stadsdelen van Amsterdam. Onze groepen zijn gehuisvest in deelnemende basisscholen. Hieronder treft u een overzicht aan van onze exacte locaties.

Bekijk alle DWS locaties op de plattegrond van Amsterdam.

Amsterdam Noord

Poolster
Plejadenplein 40
1033 VL Amsterdam
tel. 020-6315870
leerkracht: Marijke Weijland (dinsdag) 
lestijden: 08.30 - 14.30 uur
 
Wespennest
Werengouw 83
1024 NN Amsterdam
tel. 020-6370555
leerkracht: Geraldine de Jocheere (donderdag)
lestijden: 08.45 - 15.00 uur
 
Parlevinker 11 - 13
1034 PX Amsterdam
tel. 020-6313592
leerkracht: Wouter Segers (dinsdag en donderdag) 
lestijden: 08.30 - 15.00 uur

Amsterdam Centrum

Herengracht 34
1015 BL Amsterdam
tel. 020 - 624 69 47
leerkracht: Fransca Hoetink (dinsdag en donderdag)
lestijden: 08.35 - 14.50 uur

Amsterdam Zuid 

Ark
Zuid-Hollandstraat 7
1082 EK Amsterdam
leerkracht: Paulien Zuiderhoek (donderdag en vrijdag)  
lestijden: 08.30 - 15.00 uur
 
3e Daltonschool (Alberdingk Thijm)
Van Ostadestraat 272 (dependance)
1073 TN Amsterdam
tel. 020-6624480
leerkrachten: Ytien de Jong (dinsdag), Tomoko Claringbould (donderdag) en Mitchel Demmers (vrijdag)
lestijden: 08.30 - 15.00 uur
 
Amsterdam Nieuw-West
 
Abraham Kuypersplein 2
1067 DE Amsterdam
020-5061980
leerkracht: Fatima El Khattabi (dinsdag)
lestijden: 08.30 - 14.00 uur
 
Kwelderweg 5
1069 VP Amsterdam
tel. 020-6199743
leerkracht: Fatima El Khattabi (woensdag)
lestijden: 08.45 - 14.15 uur
 
Jacob Geelstraat 48
tel: 020-6152697
leerkracht: Anna van Gestel (dinsdag)
lestijden: 08.45 - 14.15 uur
 
Osdorper Ban 134
1069 ZR Amsterdam
tel: 020-6190966
leerkracht: Kuno Rijnhart (dinsdag)
lestijden: 08.45 - 14.15 uur

Amsterdam Zuidoost

Bijlmerhorst
Egoli 12
1103 AC Amsterdam
tel. 020-6908186
leerkracht: Leon Egberink (dinsdag)
lestijden: 08.30 - 15.15 uur
 
Woudrichemstraat 8
1107 NG Amsterdam
tel. 020-6967866
leerkracht: Kim Aalsma (dinsdag) en Suzanne Winkelman (donderdag)
lestijden: 08.45 - 15.15 uur
 
Darlingstraat 1
1102 MX Amsterdam
tel: 020-6950062
leerkracht: Iman Eloise (dinsdag)
lestijden: 08.30 - 14.00 uur

Amsterdam Oost

Oostelijke Handelskade 8a
1019 BM Amsterdam
tel. 020-4192915
leerkrachten: Noortje de Gier (dinsdag en donderdag) en Richelle de Deugd (donderdag)
lestijden: 08.45 - 14.45 uur (inloop vanaf 08.30 uur)
 
Derde Oosterparkstraat 360
1092 SE Amsterdam
leerkracht: Mechteld Woutman (dinsdag en donderdag)
lestijden: 08.30 - 14.00 uur
 
Linnaeushof 45
1098 KM Amsterdam
tel. 020-6650769
leerkracht: Ytien de Jong (donderdag)
lestijden: 08.45 - 15.00 uur

Amsterdam IJburg

Franz Zieglerstraat 11
1087 HN Amsterdam
tel. 020-3140280
leerkracht: Suzanne de Bruijn (dinsdag)
lestijden: 08.30 - 14.30 uur